F&C Sensing Technology (Hunan) Co.,Ltd

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Çin F&C Sensing Technology (Hunan) Co.,Ltd şirket Profili
  • Çin F&C Sensing Technology (Hunan) Co.,Ltd şirket Profili
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, Dağıtıcı/toptancı, İhracatçı, Satıcı
Markalar: F ve C
No. Çalışanları: 80~150
Yıllık satış: 6Million-10Million
Yıl kurulan: 1993
İhracat p.c: 80% - 90%
Giriş
F & C Sensing Technology (Hunan) Co, Ltd, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur, Ar-Ge konusunda uzmanlaşmış, üretim ve endüstriyel otomasyon kontrol sensörleri pazarlamaktadır. Bugün, en ileri teknolojiye sahibiz ve en profesyonel sensör üreticisiyiz.

Şirketimizin 30'dan fazla ulusal patenti vardır ve sensörü daha dayanıklı hale getiren patentli kırmızı koruyucu kılıfları ile ünlüdür. Çin'de Optik fiber ünitesi ve tek tuşla ayarlanan fiber optik sensörleri üreten ilk fabrika biziz.


Müşterilerimiz, sensör alanında yaklaşık 25+ yıllık profesyonel deneyimden ve 10+ yıllık OEM deneyiminden yararlanmaktadır.

14 serisi ürünümüz ve yaklaşık 5000 modelimiz var, harika bir tek elden hizmet deneyimi yaşayabilirsiniz.


Başlıca ürünlerimiz Fiber optik sensör, Optik Fiber Ünitesi, yakınlık sensörü, fotoelektrik sensör, u ltrasonic sensörü, lazer hizalama, etiket sensörü, lazer sensörü, basınç şalteri, renk işareti sensörü, manyetik şalter, din-ray güç kaynağı vb.

Geçmiş

1997-Tayvan'da kendi markamız olan "F&C Sensors" sahibiyiz ve sensör işimize başladık

 

2003-Dongguan'da Şube Açın

2006Donguan'da F&C Electronic Technology adlı fabrika kurmak ve Çin'de sensör üretimine başlamak

2007- Dış pazarlara fiber optik sensörler, yakınlık sensörü, fotoelektrik sensörler için optik fiber satmaya başlayın ve birçok ünlü markaya OEM serisi sağlayın.

2008-"Yüksek Teknolojili Kuruluş" edinin

2013- Hunan eyaletinin başkenti Changsha'da F&C Sensing Tecnology (Hunan) Co., Ltd. adlı fabrika kuruldu.

 

2016- Ölçek genişlemesi nedeniyle yeni ofis binasına taşınmıştır. 1500 metrekare alana üretim hattını genişletip 6 patent alınız.

 

2018-Markamızı CCTV'de sergiledi.Ürünlerimizin yıllık satışları 6 milyon USD'nin üzerindedir ve 102 ülkede 12000'den fazla müşteri ile işbirliği yapılmıştır.

 

2019-Hannover fuarında sergilenen F&C Sensörleri ve müşterilerimiz sensörlerimizden çok memnun.İletişim için fabrikamıza gelmek için müşterimizi sıcak bir şekilde karşılayın.

Hizmet
F&C Sensing Technology'nin En İyi Hizmeti

Ücretsiz Satış Öncesi Danışmanlık / Ücretsiz Örnek

F&C Sensing Technology , 102 ülkede 12000'in üzerinde müşterisine sahip olduğundan, sadece teknik destek değil aynı zamanda otomasyon çözümleri de sağlayabiliriz.

Ücretsiz örnek mevcuttur. Ücretsiz olarak 100 normal model sağlayabiliriz, ancak navlun müşteriler tarafından karşılanmaktadır.

1-7 iş günü hızlı teslimat

100 normal model için stoklarımız var ve ödeme yapıldıktan sonra gönderim yapabiliriz.

Stok yoksa, her zaman yaklaşık 1 hafta sevkıyat ayarlayabiliriz.

Üretimin Sıkı Kalite Kontrolü

a) Hammadde kontrolü

IQC'miz tüm malzemeleri muayene standartlarımıza göre kontrol edecek ve test edecektir. Sensörlerimizin bileşenlerinin çoğu, MITSUBISHI, TORAY, 3M, Honeywell, ROHM gibi dünyanın ilk markalarından ithal edilmektedir.

b) Atölye Çalışması

Artık yüksek sınıf tozsuz atölyelerimiz var ve her işçi klipsli kapaklar ve ayakkabı örtüleri takmaya zorlanıyor. Bu, çalışma ortamının temiz ve güvenli olmasını sağlar.

c) Kalite Kontrol

1.bizim IPQC ilk makale muayene yapmak

2. Nesne kendini muayene yapacak.

3.IPQC yazma testi paket önce 6 saat çalışacaktır.

4. OQC sevkiyat öncesi rastgele kontrol yapacak.

d) Kalite şikayetleri

Herhangi bir müşteri kalite şikayetinde bulunursa, servis ekibimize iletiriz. Doğrudan fabrika müdürümüze rapor vereceklerdir.Genellikle 24 saat içinde üretim, satın alma ve paketleme departmanları ile bir toplantı yapacağız ve geri bildirim ve çözümle 48 saat içinde yanıtlayacağız.

Sensörlerimizin çoğu için 3 Yıl Garanti veriyoruz

Fiber optik sensörler, yakınlık sensörü, fotoelektrik sensör, etiket sensörü, manyetik anahtar veya otomasyon çözümleri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı e-posta adresimize bekliyoruz: lynn.liu@fctaiwan.com ve sizinle çalışmayı dört gözle bekliyoruz.

Güç: Piyasa rekabet gücünden güç, piyasaya yansıdığı kanıtlanmış güç, kanıtlıyoruz.

Tutku: Markamızın zengin ruhu, ekibin canlı, sağlam temel, endüstri beklentileri, açık hedef programlama, daha fazla özgüvene olan tutkumuz.

Ekip: Yıllarca pratik, uluslararası yerli ve uluslararası endüstri ile mesleki beceriler ve profesyonel nitelikler, profesyonellik ve güçlü ve canlı uygulamalara daldırın.

Yetenek: Test, ilk adımın yeteneğinin düşünme olduğunu ve testin ikinci adımının kapasitesinin çalışacağını, üçüncü adımın sonuç olduğunu, adım adım incelemenin onayladığını bize bildirir.

Vizyon: Sektördeki öncü markalar bizim süreçlerimizden biri çalışanlar, ortaklar, tüketiciler, saygı ve sevgi ile marka olma hedefimizdir.

Zihin: Çalışanlara geri dönüşe değer veriyoruz, aynı zamanda ortakların çıkarlarına önem veriyoruz, daima tüketicilerin çıkarlarına önem veriyoruz, sosyal, çevreye faydalı katkılara daha fazla önem veriyoruz.

Ekibimiz

Yurtdışı pazarından sorumlu 5 kişilik denizaşırı satış ekibimiz ve sensör alanında yaklaşık 10 yıllık deneyimimiz için 4 mühendimiz var. Sadece yüksek kaliteli sensörler sağlamakla kalmıyor, müşteriler için otomasyon çözümü de sağlıyoruz.

Müşterilerimizin yardımımıza ihtiyacı olursa, istediğimiz zaman konferans toplantısı yapabiliriz.